Český start-up Směnomat mění jméno na Směny.cz

Český startup Směnomat mění jméno na Směny.cz

Směnomat.cz po více než ročním fungování mění jméno. Za tuto dobu získali uživatelé hromadu vylepšení. Nyní v rámci zjednodušení komunikace přechází pod novou značku – Směny.cz

„Poslední půl rok by pro nás velmi hektický. Připravili jsme řadu novinek např. stromovou strukturu pracovišť, zadávání absencí nebo anglickou verzi. Neustále posouváme naši aplikaci dále, v závislosti na přáních klientů,” sdělil Martin Kulich, jeden ze zakladatelů aplikace Směny.cz

„Jsme nadšeni z nové domény a doufáme, že i tato malá změna se bude našim klientům líbit. Stejně tak jako mobilní aplikace Směny.cz jejíž spuštění plánujeme na následující týdny,“ doplňuje Radek Hron, druhý ze zakladatelů.

 SMĚNY.CZ

Směny.cz jsou online aplikací na plánování směn zaměstnanců. Nástroj zjednodušuje plánování a šetří čas, jak vedoucím pracovníkům, tak i zaměstnancům. Jako online služba, přináší uživatelům aktuální informace kdykoliv a kdekoliv. Projekt vznikl na základě osobních zkušeností s plánováním směn a řízením lidských zdrojů v multikinech. Za projektem stojí Martin Kulich a Radek Hron.

Zdroj: Směny.cz

Michala Benešovská

Odborná novinářka a copywriterka na volné noze se zaměřuje výhradně na IT, které ji fascinuje a baví už více než dvě dekády, respektive od doby, kdy rozebrala svůj první počítač. Pracovala pro Seznam.cz, Unicorn Systems nebo Mafru. Nyní spolupracuje s odborným časopisem o prodejním ICT kanále a ve volném čase se věnuje PlayStationu 4.