Konference Meet Magento zavítá v březnu do České republiky

Přijďte se podívat 31. března na konferenci Meet Magento, kde nebude nouze o zajímavá setkání s lidmi z IT.

Meet Magento je mezinárodní konference pro podnikatele a vývojáře zaměřená na Magento, rozšířenou eCommerce platformu, a letos poprvé se tato událost uskuteční na i v České republice. Konferenci každoročně navštíví tisíce obchodníků a IT profesionálů, pro které může být zdrojem zajímavých informací týkajících se propojení obchodu a technologií.

První část konference se bude konat dne 31. března v Orea Hotelu Pyramida, v Bělohorské ulici 24. Akce bude pokračovat 1. dubna v sídle českého Microsoftu na adrese Vyskočilova 1561/4a, Praha 4 , celý den budou probíhat workshopy ve spolupráci s Microsoftem a s partnery konference.

Magento Commerce je open source platforma v oblasti obchodování a podle Internet Retailer Top 1000, B2B 300 and Hot 100 lists je považována za vedoucí eCommerce plaformu roku 2015. Platforma Magento Commerce je podporována rozsáhlou globální sítí s více než 300 řešeními svých technologických partnerů a aktivní globální komunitou s více jak 66 000 vývojáři po celém světě.

Akce Meet Magento je hlavní eCommerce konferencí pro Magento a nabízí mnoho zajímavých příležitostí vývojářům po celém světě. Magento, systém pro správu obsahu, aktuálně používá více jak 240 000 obchodníků včetně společností Nike, Ford, Samsung, Christian Louboutin nebo Lenovo.

Konference Meet Magento umožní setkání se zajímavými lidmi a ukáže návštěvníkům nové cesty pro obchodní i kariérní růst včetně rad, jak se prosadit na mezinárodní úrovni s podporou Magento komunity.

Michala Benešovská

Odborná novinářka a copywriterka na volné noze se zaměřuje výhradně na IT, které ji fascinuje a baví už více než dvě dekády, respektive od doby, kdy rozebrala svůj první počítač. Pracovala pro Seznam.cz, Unicorn Systems nebo Mafru. Nyní spolupracuje s odborným časopisem o prodejním ICT kanále a ve volném čase se věnuje PlayStationu 4.