NSFW: Dvanáct věcí, které byste nikdy neměli googlit

Jak si ukrátit volné chvíle v kanceláři…

Někdo má pocit, že internet tu byl vždycky, ale mnozí z nás si pamatují, když přišel na svět. V době, kdy lidé prvně začali experimentovat se všemi těmi novými informacemi, se zrodila myšlenka na první on-line pranky. Vůbec první internetová hříčka je trendy i dnes – nechte kamaráda vygooglit něco, co mu absolutně zkazí den nebo dokonce celý týden! Existují hnusné, znepokojující a děsivé věci. Všechny jsou on-line. Některé z nich jsou tak odpudivé, tak zneklidňující a tak děsivé, že se staly neslavně proslulými. Tady je několik slovních spojení v angličtině, která v zájmu zachování psychické pohody nikdy nezkoušejte googlit.

Clopping

Jste rádi zmatení a traumatizovaní? Kdo by na tuto otázku neodpověděl kladně? Tento obsah pro dospělé, který se točí kolem postaviček z kresleného seriálu My Little Pony, na to má – zanechá vás zmatené. A traumatizované.

9/11 911 call

Tohle je jedna z těch věcí, které vám způsobí husí kůži. Pravděpodobně je to nejznepokojivější zvukový záznam, který kdy uslyšíte. Jde o telefonát člověka, který volá z nitra budovy na linku 911. Operátor se snaží zachovat klid a svou práci dělat co nejlépe, uklidňuje ženu na druhém konci telefonu. Ale je to neskutečně smutné. Pokud vám ještě nedošlo, jaká tragédie se 9/11 stala, tohle je jeden ze způsobů, jak si to uvědomit.

Blue Waffle

Modrá vafle není pohlavní nemoc, jak se téměř celá generace domnívala. Mohla za to fotka, na které byla údajně vyfocena sexuálně přenosná nemoc. Ukázalo se však, že to byla žena, která použila dámskou hygienickou potřebu, která ji obarvila na modro. Ale i tak je to dost znepokojivé.

Bud Dwyer

Dwyer byl pensylvánský politik, který reprezentoval republikány v senátu. Ukázalo se, že byl zapojen do skandálu, kdy přijal úplatek a daňoví poplatníci byli podvedeni a připraveni o své peníze. Ve světle tohoto skandálu svolal Dwyer tiskovou konferenci, během které vyndal zbraň a střelil se do hlavy. Celá záležitost byla vysílána živě v televizi. Je to něco extrémně znepokojivého a něco, co už se nedá „odvidět“.

Trypophobia

Co si takhle přivodit novou fobii? Myslíte, že to takhle nefunguje? Zkuste  obrázky trypofobie, která se vyznačuje strachem ze shluku malých dírek. Samozřejmě existuje mnoho snímků on-line, které jsou zaměřeny na to, aby lidi s touto fobií připravily o rozum. A i když netrpíte třeba trypofobií, nakonec se taky zblázníte, když se na ty věci budete dívat.

Lemon Party

Nikdo neví, jak se celá věc s citronovou party ujala, ale vždycky přiměje zvědavce ke googlení. A co to je? Orgie velmi starých mužů. A proč se tomu říká citronová party? Můžete využít svou představivost.

Desire Jennings

Tato žena tvrdila, že dostala chřipku, která ji nutí chodit pozadu a mluvit s australským přízvukem. Dopředu mohla jen utíkat. Šlo rozhodně  o hoax, za kterým stála opravdu šílená osoba. Ale  dostupné video je stále trochu strašidelné.

Puzzle video

Toto video vyšlo na konci roku 2015 a byl na něm muž v plášti s maskou a dlouhým špičatým nosem, který procházel psychiatrickou léčebnou. Ve videu se zobrazují různé kódy, morseovka a další typy kryptografie, které sdělují zprávy o konci světa a o zabití prezidenta. Toto video vás bude strašit ještě dlouho.

Mr. Hands

Ano, zní to jako postavička z nějakého animáku pro děti,  ale co je to ve skutečnosti? Je to video muže, který má sex s koněm. Nebo spíše je to video koně, jak má sex s mužem. Výsledkem je jeden z nejznámějších případů bestiality v dějinách.

Tub Girl

V podstatě je to sestřenice Two Girls One Cup. Ošklivá a zvrhlá sestřenice, před kterou se zamykáte a snažíte se zapomenout, že vůbec existuje.

Two Girls One Cup

Je skoro stěží uvěřit, že je na světě ještě někdo, komu spojení Two Girls One Cup nic neříká. Zdá se však, že stále existují lidé, kteří to ještě negooglili. Pokud jste jedním z nich, ušetřete si nervy. Jsou to dvě ženy, jeden šálek a spousta výkalů.

Cake farts

Některé věci byste neměli googlit už jen proto, že vážně nemusíte. Toto video má nejpřiléhavější jméno, jaké si dovedete představit. Takže to prostě nedělejte. Jen pokud by vás třeba ten zvuk dostával, v tom případě bez urážky; jděte do toho.

Zdroj: rebelcircus.com

Michala Benešovská

Odborná novinářka a copywriterka na volné noze se zaměřuje výhradně na IT, které ji fascinuje a baví už více než dvě dekády, respektive od doby, kdy rozebrala svůj první počítač. Pracovala pro Seznam.cz, Unicorn Systems nebo Mafru. Nyní spolupracuje s odborným časopisem o prodejním ICT kanále a ve volném čase se věnuje PlayStationu 4.