O nás

Jsme Monster, naše práce nás baví, ale na náš pracovní portál se nevejde všechno, co bychom s vámi chtěli sdílet. Jsme blázni do digitálních technologií a IT, zároveň máme přístup k tisícům zajímavých pracovních nabídek v této oblasti prakticky po celém světě. Díky tomu by náš blog měl být inspirací pro všechny, kdo pracují v IT nebo se o tento obor alespoň trochu zajímají. Spojili jsme naše know-how s ostřílenými digitálními matadory a společně chceme ukázat, jaké možnosti, cesty a profesní výzvy se vám v IT otevírají.

Autoři:

Daniel Dočekal

Daniel Dočekal je internetový publicista a zakladatel internetového magazínu Svět Namodro. Vymyslel a vytvořil kolektivní weblog Prostý Občasník Originálního Humoru (Pooh.cz). Od prosince 2006 se věnoval projektu DigiWeb.cz a později působil jako šéfredaktor iHNed.cz. V posledních letech jako konzultant radí a pomáhá řadě firem s marketingem, obsahem, sociálními sítěmi či komunikací. Školí, píše, vysvětluje a postupně rozšiřuje aktivity o další weby, v roce 2015 například o @365tipů, #PRTIPY a rychlofky.

 

Jan Handl

21899610_handl_jan_400_300_320Autor je kromě jiného internetový publicista, více informací najdete v jeho profilu na LinkedIn. Na stránkách iNazor.net odkazuje na své články pro nejrůznější média. Ze všech vymožeností moderní doby má nejraději Twitter, zajímá ho historie a píše HistorieBlog.cz.

 

 

 

Lucie Václavková

Lucie je lektorka, poradkyně, publicistka a příležitostná copywriterka. Už na VŠE v Praze, kde přednášela personalistiku a zapojila se do různých výzkumů, se zajímala o uplatnění informačních technologií v HR a různé formy flexibility v práci. Pak v neziskovém sektoru učila účastníky projektů mimo jiné využívat internet při hledání práce i startu vlastního podnikání. Dnes v tom pokračuje při vlastních kurzech a konzultacích na volné noze.​​

 

Martin Malý

Český internetový publicista, programátor, bloger a komentátor. Píše několik blogů, například Misantropův zápisník, ve kterém komentuje aktuální dění, a věnuje se zajímavostem ze světa digitálních technologií. V minulosti pracoval pro vydavatelství Economia či v časopisu Forbes. V současné době přispívá mimo jiné na servery lupa.czihned.cz, pracuje pro Prusa Research a popularizuje platformu Arduino.

Jan Novosad

jan-novosadJan Novosad je piarista, který se do loňského léta naplno věnoval studiu mezinárodních vztahů na univerzitě v německé Jeně a na FSV UK. Při studiu začal sbírat první zkušenosti s PR, tvorbou a korekturami textů. V současné době spolupracuje s agenturou Rubikon PR a každý den se snaží dokazovat, že práce na dálku v dnešní době funguje.

 

 

 

Michala Benešovská

Odborná novinářka a copywriterka na volné noze se zaměřuje výhradně na IT, které ji fascinuje a baví už více než dvě dekády, respektive od doby, kdy rozebrala svůj první počítač. Pracovala pro Seznam.cz, Unicorn Systems nebo Mafru. Nyní spolupracuje s odborným časopisem o prodejním ICT kanále, ve volném čase se věnuje PlayStationu 4. Netají se svou vášní pro zombie horory.