Stupid Hackathon představil nepotřebné a zbytečné vychytávky

To (ne)chcete!

Stupid Shit No One Needs & Terrible Ideas Hackathon, neboli Stupid Hackathon, se už od roku 2013 těší velké oblibě. Není se čemu divit, kdo by nechtěl urazit pár piv a pohrát si s těmi nejhloupějšími a nejzbytečnějšími technologickými hračkami?

Recesistický festival si utahuje ze všech velkých eventů, kde jsou každoročně (ne-li každý měsíc) chrleny „inovativní“ vychytávky a gadgety, které mají snadno a efektivně vyřešit všechny naše problémy a nesnáze. Stupid Hackathon servíruje opravdové skvosty, které jsou natolik ujeté, že je prostě musíte obdivovat! Loni například na Stupid Hackathonu zazářil falus vyrobený pro „distribuci“ (čti ejakulaci) Soyletu, tedy tekutého sytidla.

Letošní setkání se konalo dne 25. února a bylo také velice úrodné. Z těch nejzajímavějších konceptů zaujala i tuzemská média „hloupá“ umělá inteligence, která popisovala děj porna, ale pozadu nezůstaly ani další odvážné nápady. Podívejte se na úchvatné vychytávky, které jsou naprosto k ničemu.

@Robotpornaddict

Jednoznačný hit letošního Stupid Hackathonu – umělá inteligence, která „komentuje“ porno.

Pivní selfie tyč

Vyfotit se u toho, jak po vás teče z výšky pivo? Kdo by to nechtěl?!

Infinite folders

Prográmek v Pythonu, který vytvoří v počítači nekonečně složek, je prostě nepostradatelný.

VR Doorbell

A překvapivě se zde ocitl i nápad, který bude zanedlouho určitě aktuální. Zvonek do virtuální reality! Představte si, že bude zapotřebí vyrušit někoho, kdo je právě zabrán do VR. Jak na to? To řeší VR Doorbell, vynález takřka geniální, který předběhl svou dobu.

„Střevní“ rozšířená realita

Rozšířená realita je velké téma! Pokud chcete vidět svět tak, jako byste koukali přes střeva, je tu dokonce analogová verze rozšířené reality.

Godotify

Také vás v Messengeru stresují poskakující tečky a nemůžete se už dočkat zprávy? S Godotify budete na tečky koukat dlouho, strašně moc dlouho. Prvotřídní prank.

Outcognito Mode

Rozšíření pro Chrome, které tweetne vše, co jste napsali a všechny weby, které jste navštívili. Pro exhibicionisty nepostradatelné!

Párkohra

Bez komentáře.

Pokud vás zajímají i další, navštivte web http://www.stupidhackathon.com, kde uvidíte všechny podařené kousky letošního ročníku.

Zdroj: stupidhackathon.com

Michala Benešovská

Odborná novinářka a copywriterka na volné noze se zaměřuje výhradně na IT, které ji fascinuje a baví už více než dvě dekády, respektive od doby, kdy rozebrala svůj první počítač. Pracovala pro Seznam.cz, Unicorn Systems nebo Mafru. Nyní spolupracuje s odborným časopisem o prodejním ICT kanále a ve volném čase se věnuje PlayStationu 4.