SUSEcon 2017 letos zamíří do Prahy

Světová konference o open source se letos odehraje v Praze.

Společnost SUSE oznámila, že nadcházející ročník její světové konference pro uživatele open source řešení se uskuteční 25. až 27. září 2017 v Praze. Na akci, která proběhne v hotelu Hilton Prague, SUSE představí nejnovější trendy v softwarově definovaných infrastrukturách na bázi Linuxu, OpenStack a Ceph.

Účastníci konference se mohou těšit i na další témata spojená s touto technologií, jako jsou infrastructure-as-a-service, platform-as -a-service, container-as-a-service, NFV, softwarově definovaná úložiště a software definované sítě. SUSEcon nabídne také přednášky a prezentace od odborníků ze společnosti SUSE a jejích partnerů, workshopy a bezplatné certifikační zkoušky.

„Po velmi úspěšném loňském ročníku, který proběhl ve Spojených státech, se v roce 2017 vracíme do Evropy, kde chce SUSEcon oslovit ještě více uživatelů firemních technologií,“ řekl Michael Miller, prezident strategických aliancí a marketingu ve společnosti SUSE. „SUSEcon zosobňuje to nejlepší z naší firemní kultury – otevřenost ve všech aspektech našich obchodních vztahů, inteligentní přístup k využití výhod open source a touhu podporovat komunitní řešení, která pohánějí inovace. Stejně jako v minulosti nabídneme velmi kvalitní technický obsah a možnost otevřeného přístupu k manažerům SUSE, technickým expertům i našim plánům do budoucna, to vše v unikátním a kreativním stylu a s osobnostmi, které definovaly SUSEcon v průběhu posledních let.“

„Je pro nás ctí, že si SUSE vybralo Prahu pro svou nejdůležitější globální konferenci. Je to skvělá příležitost propagovat open source technologie v České republice. Návštěvníky čekají zajímavé přednášky a unikátní možnost setkat se a navázat kontakty nejen s lídry z IT průmyslu, ale i se zahraničními kolegy ze stejných odvětví,“ dodal Miroslav Kořen, regionální manažer společnosti SUSE pro Českou republiku a Slovensko.

Více informací o konferenci SUSECON a registrační formulář na tuto akci naleznete na webu www.susecon.com.

Zdroj: SUSE

 

Michala Benešovská

Odborná novinářka a copywriterka na volné noze se zaměřuje výhradně na IT, které ji fascinuje a baví už více než dvě dekády, respektive od doby, kdy rozebrala svůj první počítač. Pracovala pro Seznam.cz, Unicorn Systems nebo Mafru. Nyní spolupracuje s odborným časopisem o prodejním ICT kanále a ve volném čase se věnuje PlayStationu 4.